Jeden z naszych czytelników zebrał całkiem pokaźną liczbę blogów wykorzystujących jakże znaną wtyczkę CommentLuv. Jak on to zrobił? Wykorzystał jeden ze sposobów przedstawionych we wpisie: Własna lista CommentLuv. Część z blogów na tej liście ma atrybut do-follow, więc lista jest naprawdę atrakcyjna i przyda się przy zdobywaniu linków. [pull_quote_right]linki z komentarzy to najlepszy sposób na podlinkowanie wpisów[/pull_quote_right]

Jak pobrać listę?

1. Zarejestruj się na Foxen

2. Gdy będziesz zalogowany na Foxen, będziesz mógł pobrać listę klikając w przycisk.

3. Wyświetli się nagle inna strona (linkbucks) i odczekaj 5 sekund aż pojawi się przycisk „SKIP THIS AD” w prawym górnym rogu.

4. Na stronie zippyshare kliknij w „DOWNLOAD NOW”

download

i tyle 🙂

Zaloguj się, a jeżeli nie posiadasz u nas konta koniecznie Zarejestruj się by zobaczyć ukrytą część tego wpisu! Zajmie to tylko chwilę!

Pamiętajcie, by nie napierniczać linkami z bloga na bloga. Komentujcie i angażujcie się w dyskusje 🙂

88 KOMENTARZY

  • To znaczy? Przed chwilą ponownie pobrałem i jest OK, wszystko rozpisane tak jak trzeba.
   Masz Pakiet Office? Excel? Open Office?
   Musisz coś źle robić. Odpisz to pomogę.

  • Spokojnie, nikt nie okrzyczy 🙂
   Dobrze, że udało się pobrać listę. Będąc zarejestrowanym otrzymasz co jakiś czas inne podobne listy, tylko że troszeczke mniejsze.

 1. Ok, dzięki z góry – dobra robota, byle żeby Goglowiec szanowny znowu nie przerobił Pingwina na Jakiegoś innego słonia z banami na komenty hehe

  Otwarłem pierwszego bloga i powiem, że nawet fajny, takze te blogi to nie tylko SEO – można sobie poczytać. Zresztą – dobra rada, nie ma co wykorzystywać tego faktu, że to komentarze z linkami bo jesli za duzo dodasz w krótkim czasie to będzie jak na tacy dla google jako spam. Druga sprawa, to faktycznie jeśli komentujesz to komentuj z głową, bo to co piszesz obo swojego linka Google też widzi.
  To takie moje sugestie tylko dla wszystkich 🙂
  emilo1 ostatnio opublikował…Palenie jest słabe! – było ale…My Profile

 2. Próbuję od kilku dni pobrać listę, ale gdy klikam odnośnik dostaję informację „Link not found”. Coś mi nie działa, a widzę, że raczej inni nie mają problemu z pobieraniem.

 3. Mieliśmy już własną listę z commentluvami, jednak udało ci się znaleźć dużo innych fajnych blogów.
  Polecam wszystkim skrupulatne przejrzenie listy i wybranie kilkunastu-kilkudziesięciu najlepszych tematycznie blogów dla nich. Pamiętajmy, że większość tych blogów to nie tylko SEO ale także prawdziwe artykuły pisane nie dla robotów, tylko dla ludzi. Doceniajmy tą pracę i podziękujmy za darmowy link komentarzem związanym z artykułem i dyskusją, a nie tylko „fajny artykuł, dzięki” 🙂

 4. Cóż, w dalszym ciągu nie mogę pobrać – po bkliknięciu w link otrzymuję stronę:
  Link Not Found
  The link you have requested could not be found. Here are some reasons why:
  The link may have been deleted by the owner
  The link may have expired due to inactivity
  The link may have been removed do to a violation of a TOS
  ziro1986 ostatnio opublikował…Hello world!My Profile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge