Biuro rachunkowe gdziekolwiek jesteś!

Biuro rachunkowe gdziekolwiek jesteś!

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami księgowymi. Nie musisz jednak zatrudniać do tego księgowej lub księgowego, a następnie płacić takiej osobie comiesięcznej pensji. Znacznie tańszym rozwiązaniem będzie powierzenie tych spraw biuru rachunkowemu Mitaxx – jest ono nie tylko wszechstronne, ale również posiada atrakcyjną cenowo ofertę i masz do niego dostęp z każdego miejsca świata! Jak to możliwe?

Mitaxx – na jedno kliknięcie

Biuro rachunkowe Mitaxx ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Jeśli jednak chcesz skorzystać z jego profesjonalnych usług, a prowadzisz działalność w innym rejonie Polski, nie jest to żadną przeszkodą. Możliwa jest obsługa klienta online, dzięki czemu gdziekolwiek nie przebywasz, masz ciągłą łączność z Mitaxx i możesz każdym momencie przesłać lub odebrać dokumenty. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – poufność wymiany danych gwarantowana jest przez indywidualne konto w systemie wewnętrznym biura. A z jakich usług możesz skorzystać?

Mitaxx oferuje pełną, kompleksową obsługę księgową firm i działalności gospodarczych, a także osób fizycznych. Dlatego też, jeśli chcesz mieć rzetelnie prowadzoną Księgę Rachunkową, Przychodów i Rozchodów, czy Ewidencji Ryczałtu oraz Karty Podatkowej, to właściwe miejsce. Wykwalifikowana kadra śledzi na bieżąco wszystkie zmiany w przepisach, masz więc stuprocentową pewność, że wszelkie dokumenty w Twojej księgowości są zgodne z obowiązującym prawem. Nic tez nie stoi na przeszkodzie, aby powierzyć Mitaxx obsługę kadr i płac – od prowadzenia akt osobowych pracowników po sporządzanie rocznej deklaracji PIT-4R oraz PIT-8R. W każdym obszarze Mitaxx świadczy pełen zakres usług, dzięki czemu masz pewność, że Twoja firma będzie obsłużona kompleksowo. Jeśli jesteś osobą fizyczną i chcesz złożyć PIT, nie ma problemu – wystarczy dostarczyć go do biura i odebrać, gdy będzie gotowy.

Ceny, które polubisz!

Oprócz szerokiego zakresu kompetencji Mitaxx oferuje również atrakcyjne ceny dla swoich klientów. Dla nowych klientów cena usług rachunkowych przez pierwsze 3 miesiące zaczyna się już od złotówki! Poza tym koszt usług dla każdej firmy wyceniany jest indywidualnie, a więc gdy skontaktujesz się z Mitaxx i przedstawisz, czego potrzebujesz, możesz miło zaskoczyć się proponowaną stawką!

Dlatego nie zwlekaj, tylko już dziś odwiedź stronę Mitaxx i zobacz, z jakich usług biura chcesz skorzystać! W każdej chwili możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *