Blog

Co powinno znajdować się na wizytówce?

Wizytówka to firmowa karta, która służy przedsiębiorcom do zaprezentowania świadczonych usług, wykorzystując do tego celu podstawowe informacje o firmie. Jest to również pewna forma reklamy, dlatego ważne jest, aby taka karta stworzona została z pomysłem, przyciągała uwagę i zapadała w pamięć. (więcej…)

Read more...

Programy wsparciem w prowadzeniu firmy

Współcześnie ogromną rolę w niemal każdym przedsiębiorstwie odgrywa oprogramowanie. Jest ono swoistym wsparciem dla każdego właściciela, który dopiero zaczyna, a także pomocą dla tych bardziej doświadczonych, mających coraz więcej na głowie. (więcej…)

Read more...
Naprawa komputera - kiedy nie opłaca się tego robić?

Naprawa komputera – kiedy nie opłaca się tego robić?

Użytkownicy sprzętu RTV i elektroniki w ogóle z roku na rok coraz rzadziej decydują się na naprawę produktów, które uległy awarii lub przejawiają jakieś nieprawidłowości. Coraz chętniej natomiast po prostu pozbywają się kłopotu, na jego miejsce kupując nowszy, choć niekoniecznie lepszy model. Niestety konsumpcjonizm prze do przodu, a klienci poddając się reklamom nie biorą często nawet pod uwagę możliwości wykonania drobnej i mało kosztownej naprawy przez serwis z góry zakładając, że z pewnością będzie to nieopłacalne. Zazwyczaj niestety nie [...]

Read more...

Twoja firma

Zakładanie własnej działalności generuje sporo problemów. Nieważne, jak duża ma być firma i ile osób zamierzasz zatrudniać – musisz spełnić szereg wymagań formalnych. Jako osoba stawiająca pierwsze samodzielne kroki w biznesie, powinieneś poprosić o pomoc specjalistów, którzy wskażą ci odpowiedni kierunek. Przepisy ulegają ciągłym zmianom i na pewno nie będziesz w stanie śledzić ich na bieżąco. (więcej…)

Read more...

Druk na tekturze falistej

Tektura falista jest jednym z najchętniej wybieranych tworzyw do produkcji materiałów POS. Na taki stan rzeczy wpływa przede wszystkim niewygórowana cena w połączeniu z dobrą wytrzymałością i łatwością obróbki. Jednak sam druk na tekturze falistej nie jest procesem prostym, dlatego przy niewielkich nakładach i wykorzystaniu tradycyjnych technik nie zawsze okazuje się opłacalny. (więcej…)

Read more...