Nowa Joomla! 3.3 już jest!

Nowa Joomla! 3.3 już jest!

O dziwo nie było żadnych kłopotów z dotrzymaniem terminu wydania najnowszej wersji Joomla! 3.3. A więc już dziś możesz zaktualizować ten CMS bo poprawiono szybkość działania, poprawiono liczne błędy, wprowadzono możliwość edycji modułów (i pozycje menu) od frontu, ograniczono konieczność użycia bibliotek Mootools, wbudowano Microdata pomagające w pozycjonowaniu no i oczywiście poprawiono bezpieczeństwo co nie znaczy, że już nie musimy szykować kopii bezpieczeństwa.

Oczywiście to nie koniec nowości na dziś, bo razem z nadejściem wersji 3.3. nadeszła aktualizacja dla użytkowników wersji 2.5.x. W aktualizacji wersji 2.5.20 na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło. Wprowadzono drobne poprawki i… poprawiono formularz kontaktowy. A więc wyjątkowo nie musisz pobierać tej aktualizacji.

Share this post

Comments (2)

 • Adam Reply

  Cholerka, myślałem, że dojdzie coś fajnego do wersji 2.5.x ale cóż…

  1 maja 2014 at 21:01
 • Inspektor Reply

  Ponad rok temu przeszedłem na WP. Ma ktoś porównanie czy aktualnie Joomla ma jakąś przewagę nad WP. A jeśli tak to czy warto przejśc na Joomle?
  Mam niewielkie, nieskomplikowane strony.
  W WP doceniam bezproblemowe aktualizacje wtyczek. Nie wiem jak teraz ale w Joomla kiedyś przejście np z wersji 1.5 na 2.5 pokonało mnie:)

  14 stycznia 2017 at 11:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *