U jakich operatorów przysługują promocje za doładowanie telefonu?

U jakich operatorów przysługują promocje za doładowanie telefonu?

Promocje za doładowania telefonów są częstym zabiegiem marketingowym operatorów sieci komórkowych. Dodatkowe minuty, SMS-y czy gigabajty Internetu zachęcają do wykonania doładowania w określonym czasie i w określony sposób. Takie promocje znaleźć można w ofercie wszystkich najważniejszych operatorów działających w Polsce – Orange, Play, Plus, T-Mobile i Heyah.

Promocje za doładowania oferowane przez różne sieci można śledzić na stronie bm.pl. Dzięki zawartym na niej informacjom można łatwo dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z danej promocji. Jakie wymogi najczęściej trzeba spełnić, by skorzystać z oferty promocyjnej? Wykonać doładowanie przez Internet, doładować konto określoną (lub wyższą) kwotą, zasilić konto w określonym czasie, po doładowaniu wysłać do operatora odpowiedni kod, regularnie doładowywać konto… Opcji jest wiele, czasem łączone są ze sobą – np. doładowanie określoną kwotą, w danym czasie, a po nim wysłanie odpowiedniego kodu do operatora.

Co operatorzy oferują w ramach promocji? Pomysłów na zachęcenie klientów do wykonywania doładowań jest wiele. Najczęstszym – rozmowy, SMS-y, pakiety internetowe, serwowane łącznie, pojedynczo, w wersji nielimitowanej lub ograniczonej, ważne krótko (dzień, tydzień) lub znacznie dłużej (5 miesięcy). Kolejną często spotykaną ofertą są bonusowe środki na koncie, stanowiące zwykle jakiś procent (10%, 20%, 30%…) kwoty wykonanego doładowania. Oprócz korzyści bezpośrednio związanych z użytkowaniem telefonu, poprzez doładowania można także zyskać kody promocyjne bądź zniżkowe na usługi oferowane przez inne firmy. Przykładem może być promocja, w której po doładowaniu zyskuje się kod uprawniający do odbioru darmowego biletu do kina.

Mając telefon na kartę, warto być świadomym możliwości skorzystania z promocji po doładowaniu. Dzięki nim można znacząco obniżyć koszty użytkowania telefonu bądź zyskać inne, dodatkowe korzyści (np. bilety do kina). Warto odwiedzać strony internetowe, na których umieszczane są informacje o aktualnie obowiązujących promocjach po doładowaniu.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *