Wtyczka, która chroni przed banem AdSense

Wtyczka, która chroni przed banem AdSense

Nie od dziś wiadomo, że o ban na AdSense nie jest trudno, ba możesz dostać tuż przed wypłatą za byle co. Główną przyczyną dla której Google blokuje konta to nieprawidłowe kliknięcia w reklamy. Każdy chyba wie, że samemu we własne reklamy się nie klika, ale co zrobić kiedy jakaś nieprzychylnie nastawiona do nas osoba zacznie klikać bez opamiętania w nasze reklamy?

Wtyczka która blokuje nieprawidłowe kliknięcia

 wtyczka adsense

Wtyczka w wersji spolszczonej

Na szczęście jest taka i już ją przedstawiam: Nazywa się Adsense click fraud monitoring i dzięki niej obronimy naszą stronę internetową przed postawionym wyżej problemem. Wtyczka dostępna jest także w wersji polskiej i z pewnością jest to dobra wiadomość dla początkujących administratorów stron postawionych na WordPress. Funkcje wtyczki prezentują się bardzo ciekawie i co najważniejsze działają, bo dzięki nie możemy: ustawic limit kliknięć dla danego IP, ustawić czas w którym maksymalnie może kliknąć w reklamy użytkownik jednego IP, w każdej chwili możemy odblokować automatycznie zablokowane adresy IP itp. Dostępna jest także wersja Premium za 12$ (m.in. w takiej wersji posiadamy funkcję powiadomień e-mail o zablokowanych IP.

Aby wtyczka poprawnie działała należy dodać diva do kodu reklamy w takiej postaci:

div>Kod reklamy..</div>

Pobierz wtyczkę za darmo:

[button type=”link” link=”http://www.linkbucks.com/dbc393cb” size=”btn-mini” target=”blank”]Pobierz wersję przetłumaczoną[/button] [button type=”link” link=”http://www.linkbucks.com/e5f85c9d” size=”btn-mini” target=”blank”]Pobierz wersję oryginalną[/button]

Share this post

Comment (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *